سخن مدیر:

لغات سخت و املایی درس دوم ادبیات فارسی دهم

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

 

لغات سخت و املایی درس دوم ادبیات فارسی دهم

لغات سخت و املایی درس دوم ادبیات فارسی دهم

لغات سخت و املایی درس دوم ادبیات فارسی دهم عنوان پست امروز وبسایت دهمی هاست ! میدونید این فایل با ارزش کی به دردتون میخوره ؟ فکر کنم درست حدس زده باشید ! موقعی که جلسه بعدش املا دارید و میخواهید نمره ۲۰ رو بگیرید ! این فایل گنجینه از از کلمات سخت و املایی درس دوم فارسی دهم هست که بعد از مطالعه عادی درس این کلمات رو خوب کار کنید و مطمین بشید که خوب یادشون گرفتید چون احتمال اومدن این کلمات نسب به کلمات عادی ۹۰ درصد بیشتره ! در ادامه با ما همراه باشید…

 

 

خب فکر کنم تا اینجل خوب فهمیدید که این پست چقد با ارزشه و چقد میتونه کمکتون کنه ! یه خبر خوب دیگه هم داریم ها ! این برای درس دومه قراره سایت دهمی ها تا اخر سال لغات سخت و مشکل و املایی تمام درس های ادبیات فارسی دهم رو واستون اماده کنه و رایگان برای دانلود بزاره !

 

 

این کلمات هم در قالب فایل pdf اماده کردیم و جدول بندی شده هستند در ضمن با فرمت پی دی اف این فایل هم در لپتاپ و کامپیوتر و تبلت و موبایل قابل اجراست و در هر کجا و هر زمان قابل استفاده و در دسترسه ! مگه بهتر از اینم میشه ؟ یه فایل با ارزش برای بیست گرفتن که توی همه چیز اجرا میشه اونم  کاملا رایگان ! اره دوست خوبم توی دهمی ها همه چیز ممکنه !

 

 

لغات سخت و املایی درس دوم ادبیات فارسی دهم

راستی دوستان عزیز دهمی یادتون نره اگه این پست خوب بود حتما برای دوستان دهمی تون توی تلگرام بفرستید فقط کافیه ادرس این صفحه رو واسش توی تلگرام بفرستید تا راحت دسترسی پیداکنه همینطور فراموش نکنید نظرات با ارزشتونو برامون بنویسید تا مارو دلگرم کنید .


2016-09-29_16-05-18
2016-09-29_16-06-13

2016-09-29_16-07-27

لغات سخت و املایی درس دوم ادبیات فارسی دهم | لغات سخت و املایی درس دوم ادبیات فارسی دهم | لغات سخت و املایی درس دوم ادبیات فارسی دهم

منبع : مدسه بیست

Likes0Dislikes0
  • نویسنده
    porya
  • تعداد بازدید
    127 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
اخبار ویژه