پنجاه تست ریاضی مخصوص کنکور پایه دهم

بدون دیدگاه
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پنجاه تست ریاضی مخصوص کنکور پایه دهم

پنجاه تست ریاضی مخصوص کنکور پایه دهم

پنجاه تست ریاضی مخصوص کنکور پایه دهم

با سلام خدمت تمامی کلاس دهمیا،سلامی به تمام درس خون ها سلامی به تمام کسایی که برای کنکور درس میخونند و سلامی به همه بینندگان سایت دهمیا .

امروز براتون پنجاه تا تست ریاضی رو اماده کردیم که با کمک این تست ها قدرت تست زنیتون رو میتونین بالا ببرین و چندین قدم از رقیباتون جلو بیفتین .تست زدن به شما کمک میکنه تا سرعت تست زنیتون اطلاعات تست زنیتون و همچنین اطلاعاتی که برای زدن تست در کمترین زمان نیاز دارید رو بدست بیارید.

همونطور که در قبل گفتم تست زدن یک امر مهم در کنکور و امتحانات هستش: تست در کنکور یک امر مهم هستش زیرا هرچه زودتر تستی رو بزنیم البته درست زدنشم مهمه (تستی در کمترین زمان ممکن درست جواب بدیم) این کار در کنکور خیلی مهمه چون شما رو از رقیباتون چند قدمی جلو میندازه و همین امر شاید کاری بکنه تا شما رتبه ی بهتری بدست بیارید.

همچنین زدن تست به شما کمک میکنه فرمول های کوتاه جدیدی پیدا کنید و یاد بگیرید تا زودتر به جواب برسید یعنی میتونید در امتحانات هم از این فرمول ها استفاده کنید و زودتر به جواب برسید و در اخر فرمول اصلی رو بنویسید تا نمره رو بگیرید .(البته بیشتر معلما فرمول های تستی رو قبول میکنن)

بیشتر شما ها به کلاس تست قلم چی ،گزینه دو و… میرید تا قدرت تست زنیتون رو افزایش بدین باید بگم که فقط شرکت در این ازمون ها کافی نیست و باید در خونه هم شما دوستان به تمرین بپردازید وگرنه این کار تنها فایده نداره.

امروز ما تست ریاضی رو براتون اماده کردیم و هرروزه تست های بیشتری از درس های مختلف براتون اماده میکنیم و در سایت برای شما دوستان به اشتراک میزاریم تا از این تست ها استفاده کنید.

2016-09-29_16-05-182016-09-29_16-06-132016-09-29_16-07-27

Likes0Dislikes0
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • نویسنده
    porya
  • تعداد بازدید
    1,893 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید