دانلود رایگان جزوه ریاضی پایه دهم فصل دوم

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

01598831564ds

دانلود رایگان جزوه ریاضی پایه دهم فصل دوم

دانلود رایگان جزوه ریاضی پایه دهم فصل دوم

با سلام خدمت تمامی دوستداران و کلاس دهمیا ، ساعاتی پیش براتون جزوه فصل اول ریاضی رو اماده کردم و قول دادم جزوه فصل دوم و ما بقی رو براتون اماده کنم و در سایت به اشتراک بگذرام و همونطور که قول دادم به قولم عمل کردم و الان براتون جزوه فصل دوم رو اماده کردم که در یک فایل pdf است که هم میتوانید در گوشی ، کامپیوتر،تبلت ووووو ان را به همراه داشته باشید و در همه جا اون رو مطالعه کنید .

شما دوستان شاید بگید ما این جزوات را سر کلاس درس مینویسیم و اون هم جزوه ای که معلممان میگه درسته اما یک شاگرد زرنگ کسیت که سراغ درس برود یعنی در اون باره تحقیق و مطالعه بیشتر کند تا پله های ترقی رو بهتر طی کنه.

شما دوستان با مطالعه این جزوات و هم چنین جزوات معلم خود در این فصول ریاضی فول میشوید و با حل کردن نمونه سوالاتی که در سایت هست و همچنین در سایت قرار خواهیم داد نمرات عالی و بهتری در این فصول بدست بیارید که این موضوع هم باعض شادی ما و هم شادی شما و از همه مهمتر شادی خانواده مهترمتان میشود.

مباحث جزوه فصل دوم ریاضی پایه دهم

فصل دوم کتاب ریاضی (۱) در مورد مثلثات می‌باشد و به مباحث زیر در آن اشاره شده است؛

  •   نسبت‌های مثلثاتی
  • دایره مثلثاتی
  •   روابط بین نسبت‌های مثلثاتی

اموزش این جزوه فوق العادست زیرا در آن برای هر مبحث کلی تمرین و مثال هست که میتونین با مطالعه درس نامه و پاسخ به این سوالات و حل تمرین این فصول را فول شوید .

البته باید بگم در روز های اتی بنده نمونه سوالات این دو فصل (فصل اول و دوم ) رو در سایت قرار میدم تا بتونید به خوبی استفاده کنید و نمرات خوبی رو کسب کنید.

اگه از این ویژگی سایت دهمیا  خوشتان میاد و همچنین پست های بنده که نویسنده تازه این سایت میباشم و باعث افتخار بندس که در این سایت نویسندگی میکنم لطفا با نظرات خودتون بنده و مدیریت این سایت رو خوشحال کنید با تشکر .

2016-09-29_16-05-182016-09-29_16-06-132016-09-29_16-07-27

جزوه فصل دوم ریاضی دهم

جزوه فصل دوم ریاضی دهم

Likes0Dislikes0
  • نویسنده
    سجاد
  • تعداد بازدید
    307 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید