گام به گام دوازدهم

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
گام به گام دوازدهم

گام به گام دوازدهم

گام به گام دوازدهم را قصد داریم در این پست قرار دهیم تا دانش اموزان پایه دوازدهم با استفاده از حل تمرین سه درس مهم عربی،ریاضی و فیزیک به نتایج دلخواه خود در این سال مهم که می توان ان را مهم ترین سال تحصیلی دانش اموز است برسد.

 

در درس ریاضی پاسخ تمام تمرینات ریاضی دوازدهم را خواهید داشت که با استفاده از ان می توانید ریاضی دوازدهم را قورت دهید ! بی شک امسال سال مهم و حیاتی برای شماست و باید بیشتر از پیش در بخوانید و برای درس خواندن هم استفاده از گام به گام می تواند کمک خوبی به شما کند.

 

همینطور در عربی و فیزیک نیز گام به گا کامل است و ما هیچ چیز برای شما کم نگذاشته ایم.

 

جالبه بدونید این گام به گام مخصوص شما طراحی شده !

 

هدف شما از انتخاب این فایل چیست؟ ارتقا معدل؟ آشنایی با نمونه سوالات مرتبط هر فصل و یا داشتن پاسخ تمامی های فعالیت کتاب درسی؟

ما تمام این ویژگی ها را مد نظر قرار دادیم و به تمام نیازهای شما پاسخ داده ایم.

در ادامه بیشتر با این فایل آشنا میشوید.

اصلا امسال نیاز به گام به گام دارم ؟

 

حتما در جریان هستید که قراره وارد یک آزمون بشید به اسم کنکور… . زمان آن هم فقط چند ساعت بیشتر نیست اما بعضی ها در همین چند ساعت مسیر زندگی خودشان را مشخص میکنند .

شما امسال در مرحله ی حساسی هستید و باید تمامی اشکالات خود را شناسایی کنید آن هارا برطرف کنید پس هیچگونه ابهامی نباید درمورد محتوای کتب درسی در ذهن شما وجود داشته باشد.

ما در این گام به گام تمامی مطالب کتاب درسی را پوشش داده ایم و با یادگیری آن ها تمامی مشکلات خود را میتوانید به بهترین شکل ممکن رفع کنید و آمادگی خود را بیشتر از قبل برای رویارویی با کنکور کنید.

خب این گام به گام دوازدهم شما چه ویژگی هایی داره ؟

 

مطالب این فایل کاملا اختصاصی بوده و توسط تیم ما فراهم شده است.

این گام به گام بر اساس چند ویژگی مهم تنظیم شده است.

  • زمان شما از بیت کوین با ارزش تر است !

زمان مهم ترین رکن زندگی هر انسانی است و مثل معروفی هم داریم که میگویند : زمان از طلا هم با ارزش تر است. ( اما امروزه می گوییم بیت کوین 🙂

با کمی فکر هم میتوان به این نتیجه رسید که مدیریت زمان به خصوص در زمان آمادگی برای کنکور بسیار مهم است. این گام به گام به گونه ای تنظیم کرده ایم که فقط در عرض چند ثانیه میتوانید به قسمت مورد نظر خود رجوع کنید و استفاده ی لازم را ببرید.

  • باید قبل از مبارزه ماهیچه هاتو قوی کنی !

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که شب قبل امتحان استرسی به سراغتان می آید و نگران از بدست نیاوردن نتیجه مورد قبول خودتان باشید. ما به این موضوع هم فکر کردیم و برای آن هم راه حلی پیدا کرده ایم.

ما بعد از توضیح کامل هر فصل ، نمونه سوالات امتحانی و کاملا استانداردی را برای شما تهیه کرده ایم و بعد از حل کردن آن ها حتما نمره بیست را در آن امتحان به دست میاورید.

 

اعصاب خود را صرف مسائل بی ارزش نکنید !

 

حتما نگران این هستید که اگر جواب سوالی را نمی دانید و یا چه طور به سوالاتی که پاسخ تحقیقی دارند پاسخ دهید.

در این گام به گام به تمامی سوالات و فعالیت ها  کتاب درسی پاسخ کامل داده ایم.

فکر نمیکنیم که دیگر نگرانی داشته باشید 🙂

 

cley

تست های لعنتی بیاید جلو تا محمد علی کلی جدید رو ببینید !

 

تست و تست زدن نکته ی مهمی است و نباید ان را نادیده گرفت.

ممکن است یک دانش آموز بتواند سوالات تشریحی را کامل حل کند اما زمانی که به حل تست میرسد دست و پای خود را گم میکند و نمیداند که از چه روشی باید به این تست ها پاسخ داد.

ما با افتخار توانستیم روش های حل سریع تست ها را هم در این گام به گام بگنجانیم و امیدواریم که بتواند کمک زیادی به دانش آموزان بکند.

خب من گام به گام دوازدهم رو میخواهم اما بهتون اعتماد کنم ایا ؟

 

ما مدت زیادی است که به دنبال تهیه فایل های آموزشی هستیم و به لطف خدا همیشه شاهد استقبال بی نظیر دانش آموزان از محصولات خود بوده ایم و ما را با نظرات خود دلگرم کرده اند.

از نظر ما اعتماد باید یک باور قلبی باشد و مخاطب نسبت به فروشنده اعتماد کافی را داشته باشد.

سایت توسط مراجع قانونی تایید شده است و در صورت هر گونه مشکل در هنگام خرید و یا بعد از خرید، تمامی وجه دریافتی از سوی شما به خودتان بر گردانده میشود.

 

این گام به گام مناسب پایه دوازدهم رشته تجربی است .

 

گام به گام به زودی تکمیل می شود …

Likes0Dislikes0
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • نویسنده
    porya
  • تعداد بازدید
    0 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید