دانلود تست دروس هفتم و هشتم تاریخ پایه دهم

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تست دروس هفتم و هشتم تاریخ پایه دهم

دانلود تست دروس هفتم و هشتم تاریخ پایه دهم

دانلود تست دروس هفتم و هشتم تاریخ پایه دهم

با سلام خدمت دانش اموزان عزیز رشته ی علوم انسانی و معلمان محترم. در این بخش تست فصل های هفتم و هشتم درس شیرین تاریخ پایه دهم  را برای شما عزیزان اماده کردیم.

معلمان گرامی میتوانید تست های زیر را در ارزشیابی ها یا حتی در طرح نمونه سوالات کمکی به بچه ها استفاده کنید. همچنین دانش اموزان عزیز رشته ی علوم انسانی، شما میتوانید با بررسی این تست ها به ارزیابی خودتان بپردازید. لازم به ذکر است این تست ها صرفا متعلق به بچه های رشته ی علوم انسانی هست، نه رشته ی معارف اسلامی.

این دو فصل از درس شیرین تاریخ، با بررسی نکات ریز و درشت آن، به شما برای ارزیابی خودتان کمک میکند. این تست ها در سطح متوسطی قرار دارند و میتوانید با بررسی آنها به حد مناسبی از نمرات برسید.

برای پاسخگویی به سوالات ابتدا درس رابا دقت مطالعه کنید. نکات مهم درس را برای خودتان مشخص کنید. سپس به پاسخگویی سوالات بپردازید. بدین ترتیب میتوانید به بهترین نحو به سوالات پاسخ بدهید. لطفا نتایج استفاده از تست ها را برای ما قرار دهید!

تمام خوشحالی ما در موفقیت شماست. لطفا لطفا ما را از نظرات و انتقادات ارزنده ی خودتان بهتره مند کنید. با دادن نظرات جدید میتوانید به ما در بهبود سایت و قرار دادن جزوات جدید تر و بهتر کمک کنید. حتی اگر جزوه یا مطلبی داشتید میتوانید آن را برای ما قرار دهید.

پ.ن. دوستان محترم لطفا در صورت پاسخگویی به تست ها، جواب آن را برای ما در بخش نظرات قرار دهید. بدین ترتیب میتوانیم از پاسخ ها هم در داخل تست ها استفاده کنیم.

به امید موفقیت شما دانش اموزان و آینده سازان مملکت. در پناه حق سر افراز و زنده باشید.

با تشکر از بازدید شما معلمان محترم و دانش اموزان سخت کوش.

تست دروس هفتم و هشتم تاریخ پایه دهم

تست دروس هفتم و هشتم تاریخ پایه دهم

تست دروس هفتم و هشتم تاریخ پایه دهم

 

 

Likes0Dislikes0
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • نویسنده
    porya
  • تعداد بازدید
    84 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید